Hakkımızda

Sitemiz kar amacı gütmeyen branşında uzman öğretmenler tarafından hazırlanmış testlerden oluşmaktadır. Sınava hazırlanmakta öğrenciler için büyük kolaylık sağlayan testleri.gen.tr öğrencilerin kendilerini geliştirmeleri için çok faydalı bir kaynaktır. Sitemizde bulunan testler sürekli güncellenerek okulda görülen müfredata göre paralel gitmektedir.

Test çözmede büyük bir kolaylık sağlayan test sitemiz, sorular arasında soru geçişlerinde diğer sitelere göre büyük rahatlık sağlamaktadır. Aynı zamanda sınav sonunda kaç doğru kaç yanlış yaptığınızı görerek performansınızı online olarak ölçebilirsiniz. Testleri.gen.tr ekibi olarak bu sektöre iddaalı bir giriş yaptık ve siz sevgili öğrencilerimizle beraber günden güne büyüyerek amacımız bu alanda aranılan bir kaynak olmak.

Eklenmesini istediğiniz testleri test sayfalarındaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Soru ve şikayetlerinizi iletişim bölümünden form doldurarak gönderebilirsiniz. Teknik ekibimiz en kısa zamanda sizlerle iletişime geçecektir.